Kule Vinç Teknolojilerimiz

İnşaat Asansör ve Kule Vinç Teknolojileri

RAIMONDI, 150 yılı aşkın tecrübesiyle, ürünlerimize kalite ve performans sağlamak amacıyla, teknolojiye yatırım yapmanın temel değerlerini benimsemiştir. Mühendislerimiz ekipmanlarımızı iyileştirmenin yeni yollarını sürekli aramaktadırlar.

Hedefimiz, her zaman performans, ürünün ömrü, üretkenlik, güvenilirlik, bakım için daha kolay erişim ve aynı zamanda daha düşük bakım aralıkları arasındaki optimum dengeyi korumak olmuştur.

Hedefimiz, ürünlerimizi müşterilerimizin bilançolarında yüksek üretkenlik kazandıran malzemeler olarak sunmaktır. Model yelpazemiz, global varlığımız ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz, bu alanlarda mükemmellik arayışı içinde olduğumuzun en belirgin kanıtlarıdır.

Kalite

Kalite sadece vinçler için değil, RAIMONDI’de bizim için önemi sürekli artan daha geniş bir kavramdır.

Kule Vinçlerine yatırım yapmayı düşünürken iki temel husus dikkate alınmalıdır. Birincisi, müşterinin ihtiyaçlarına göre üretkenliğin veya performansın ölçülmesi. Diğeri, vincin beklenen “yaşam döngüsü“ dür. Dolayısıyla, RAIMONDI olarak vinçlerde yüksek bir “ömür beklentisi“ sağlamada özel dikkat göstermekteyiz. Bu nedenle, vinçlerimiz A4 FEM1001’e uyacak şekilde uzun ömürlü tasarlanmıştır.

Bir vincin ömrünü değerlendirmek için bu standart, iki faktörü hesaba katar: vincin ne derecede ve ne kadar uzun ömürlü olarak etkili bir iş yükünü kaldırabileceğidir. A Sınıfı A4, Sınıf A3’e karşılık gelen çalışma ömrüne karşılık gelir. Bu, vincimizi ve değer sunumumuzu avantajlı bir konuma getirir. Biz ve müşterilerimiz, amortisman maliyetinin tam olarak açıklanmasından sonra, vinçlerinin çoğunun hala yıllarca, hatta on yıllarca faaliyet gösterdiğini görmekten memnuniyet duyuyoruz.

RAIMONDI’deki en yüksek güvenlik standartlarını karşılamak için en yeni olan Avrupa EN14439 kriterini dahil ettik. Doğuşu, bugün Avrupa’daki farklı bölgelere etki eden daha büyük ve değişen rüzgar gücü maruziyetiyle bağlantılıdır. Bu standart şantiyelerde daha büyük emniyet içerir. Aynı zamanda ,operatörler ve teknisyenler için daha iyi çalışma koşulları oluşturmaktadır.

WhatsApp Destek